Kurzy a semináře na míru | Online nebo prezenčně

Kurzy a semináře na míru

Pro podniktatelské skupiny, profesní asociace, zájmové a podpůrné skupiny ráda připravím webinář, přednášku nebo workshop na míru. V termínu, který vám vyhovuje a s obsahem podle vašich potřeb. Soustředím se na psychoterapii a osobnostní rozvoj.
Můžete vybírat z různých témat.

Na jaká témata nejčastějí přednáším?

Jak na vztahy mezi sourozenci - Seminář - Eva Mikešová

Jak na vztahy mezi sourozenci

Někdy si ani neuvědomujeme, jak moc nás v našich partnerských vztazích i v rodičovské roli ovlivňuje pořadí našeho vlastního narození…

Jak na vztahy s nejmenšími - Seminář - Eva Mikešová

Jak na vztahy s těmi nejmenšími

Rodiče se někdy domnívají, že respektující přístup lze ve výchově volit až se staršími dětmi, ale na budování láskyplného vztahu založeného na vzájemné úctě a důvěře není nikdy příliš brzy.

Seminář | Nástup do školky s úsměvem

Beseda Jak na vztahy s batolaty a předškoláky

Rodiče se někdy domnívají, že respektující přístup lze ve výchově volit až se staršími dětmi, ale na budování láskyplného vztahu založeného na vzájemné úctě a důvěře není nikdy příliš brzy.

Seminář Jak vybrat vhodnou školu pro děti | Mgr. Eva Mikešová

Jak poznat vhodnou školu pro nás a naše dítě

Pomohu vám ujasnit si očekávání od školy, do které by mělo vaše dítě chodit, a nastavit si vlastní kritéria pro její výběr.

Proč odměny a tresty nevedou k zodpovědnosti | Workshop

Proč odměny a tresty nevedou k zopovědnosti

Často slýcháváme slovo „motivace“, často ho také používáme. Co si pod ním ale představujeme a jak ve skutečnosti motivace funguje?

Jak rozvíjet emoční inteligenci | Seminář

Jak rozvíjet u sebe i u dětí emoční inteligenci

Zveme vás ke společnému objevování toho, co se s námi i druhými děje, když nás ovládnou emoce. Zastavíme se sami u sebe, abychom zjistili, jakou roli hrají potřeby a pocity v našem životě, a mohli hledat možnosti změny vlastní komunikace.

Kurz Zkušeností k respektování | Mgr. Eva Mikešová

Kurz Zkušeností k respektování

Rozhodli jste se pro jinou výchovu, než jakou jste sami v dětství zažili? Chcete se těšit na čas strávený se svými blízkými a dny s nimi si užívat? Čtete knihy, sledujete blogy, probíráte vše s přáteli, ale setkáváte se s nepochopením okolí?

Seminář - Práce s konfliktem

Práce s konfiktem

Tady jsem asi ztratil text...

Kurzy na míru a jejich formáty

Webinář

Probíhá on-line a trvá 60-90 minut. Umožňuje probrat jedno téma, nebo udělat všeobecný přehled. Živě v něm komentuji promítané slidy a odpovídám na otázky účastníků.

Workshop

Probíhá osobně a obvykle trvá 3-4 hodiny. Je praktický a zaměřený na konkrétní otázky a situace z praxe účastníků. Hodí se pro skupinu maximálně 20 účastníků, ideální je 6-12.

Seminář

Formát pro větší auditorium na konferencích a podobných akcích. Trvá 20-60 minut včetně dotazů. Jde o teoretický výklad, doprovázený promítanými slidy.

Máte zájem uspořádat kurz na míru?

Těším se na vás při osobním setkání nebo i on-line.

Kurzy pořádám on-line nebo osobně kdekoliv v Čechách

Eva Mikešová - pořádání kurzů a seminářů - psychologické poradenství