Mgr. Eva Mikešová - psychoterapie logo
Kurzy a semináře na míru | Online nebo prezenčně

Kurzy a semináře na míru pro skupiny

Pro podniktatelské skupiny, profesní asociace, zájmové a podpůrné skupiny ráda připravím webinář, přednášku nebo workshop na míru. V termínu, který vám vyhovuje a s obsahem podle vašich potřeb. Soustředím se na psychoterapii a osobnostní rozvoj.
Můžete vybírat z různých témat.

Na jaká témata nejčastějí přednáším?

Jak na vztahy mezi sourozenci - Seminář - Eva Mikešová

Jak na vztahy mezi sourozenci

Někdy si ani neuvědomujeme, jak moc nás v našich partnerských vztazích i v rodičovské roli ovlivňuje pořadí našeho vlastního narození…

Jak na vztahy s nejmenšími - Seminář - Eva Mikešová

Jak na vztahy s těmi nejmenšími

Rodiče se někdy domnívají, že respektující přístup lze ve výchově volit až se staršími dětmi, ale na budování láskyplného vztahu založeného na vzájemné úctě a důvěře není nikdy příliš brzy.

Seminář | Nástup do školky s úsměvem

Beseda Jak na vztahy s batolaty a předškoláky

Rodiče se někdy domnívají, že respektující přístup lze ve výchově volit až se staršími dětmi, ale na budování láskyplného vztahu založeného na vzájemné úctě a důvěře není nikdy příliš brzy.

Seminář Jak vybrat vhodnou školu pro děti | Mgr. Eva Mikešová

Jak poznat vhodnou školu pro nás a naše dítě

Pomohu vám ujasnit si očekávání od školy, do které by mělo vaše dítě chodit, a nastavit si vlastní kritéria pro její výběr.

Proč odměny a tresty nevedou k zodpovědnosti | Workshop

Proč odměny a tresty nevedou k zopovědnosti

Často slýcháváme slovo „motivace“, často ho také používáme. Co si pod ním ale představujeme a jak ve skutečnosti motivace funguje?

Jak rozvíjet emoční inteligenci | Seminář

Jak rozvíjet u sebe i u dětí emoční inteligenci

Zveme vás ke společnému objevování toho, co se s námi i druhými děje, když nás ovládnou emoce. Zastavíme se sami u sebe, abychom zjistili, jakou roli hrají potřeby a pocity v našem životě, a mohli hledat možnosti změny vlastní komunikace.

Kurz Zkušeností k respektování | Mgr. Eva Mikešová

Kurz Zkušeností k respektování

Rozhodli jste se pro jinou výchovu, než jakou jste sami v dětství zažili? Chcete se těšit na čas strávený se svými blízkými a dny s nimi si užívat? Čtete knihy, sledujete blogy, probíráte vše s přáteli, ale setkáváte se s nepochopením okolí?

Seminář - Práce s konfliktem | Mgr. Eva Mikešová

Práce s konfiktem

Seminář objasní, jak reagovat na konfliktní situaci jinak, než bojem či vyhnutím se konfliktu. Nabídne možnosti nenásilného řešení – možnost proměnit nedorozumění v porozumění a zvýšení pocitu sounáležitosti. Vysvětlení, proč při konfliktu nejsme schopni klidné racionální argumentace. Pochopení způsobu efektivního řešení konfliktní situace. Při semináři si účastníci prakticky vyzkouší, jak vnímat konflikt jako příležitost ke zlepšení vztahů, ne jako ohrožení.

Máte zájem uspořádat kurz na míru?

Těším se na vás při osobním setkání.

Kurzy pořádám prezenčně kdekoli v Čechách

Eva Mikešová - pořádání kurzů a seminářů - psychologické poradenství

Psychologie Plzeň | psycholog Plzeň | psycholožka Plzeň | psychologické poradenství

Navštivte moje nové webové stránky. :-)
Mgr. Eva Soukup (Mikešová)